Platební možnosti

Nabízíme vám celou řadu možností placení inzerce a záleží jen na vás, pro jakou se rozhodnete

  • Platební příkaz
  • Platební karta
  • PayPal

Veškeré údaje o vaší platbě budou odeslány na váš e-mail. Daňový doklad vám zašleme ihned po obdržení platby na náš účet.

Bezhotovostní převod

Zvolíte-li platbu bankovním převodem, automaticky vám bude nabídnuta možnost tisku platebního příkazu, který bude zároveň zaslán na váš e-mail. Součástí platebního příkazu bude i QR kód pro pohodlnou a rychlou plabu prostřednictvím mobilního bankovnictví. Platba pomocí QR kódu vám usnadní vyplnění platebního příkazu v mobilním bankovnictí. Stačí vyfotit QR kód chytrým telefonem a platební příkaz v bankovní aplikaci se předvyplní automaticky. Už nebudete muset složitě přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje.

Inzerát bude zveřejněn ihned po obdržení platby, obvykle jeden den po odeslání.

Platební karta

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby přes internet, můžete ji využít k platbě za vaší inzerci. Po vložení inzerátu si vyberete možnost platby kartou a zadáte šestnáctimístné číslo karty, CVC/CVV kód a datum ukončení platnosti karty. Přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný. Při akceptaci karet využíváme systém 3D-Secure. Jedná se o nejmodernější aplikaci, umožňující platby kartou na internetu.

Akceptujeme karty s označením Visa, Electron, MasterCard nebo Maestro.

/files/images/loga-platby/screen-shot-2014-01-02-at-23.39.01.png  /files/images/loga-platby/logo-visa-upravene.png /files/images/loga-platby/logo-secured-mastercard-upravene.png  /files/images/loga-platby/logo-gppay-upravene.png

Více informací o placení kartou

Váš inzerát bude zveřejněn ihned po uhrazení částky.

PayPal

Zaplaťte rychle a bezpečně. Účet v systému si lze představit jako běžný bankovní účet, přesun peněz z účtu na účet probíhá okamžitě.

/files/images/loga-platby/pay-pal-logo.png


Váš inzerát bude zveřejněn ihned po uhrazení částky.

 

/files/images/loga-platby/logo-ssl-upravene.png  Abychom mohli dodržovat vysoká bezpečnostní kritéria, používáme nejmodernější technologie současnosti. Je pro nás důležité, abyste se mohli spolehnout na každou platbu, kterou na BusPark uskutečníte.

Publikovaná loga, názvy produktů a názvy technologií jsou registrovanými ochrannými známkami a ochrannými známkami daných společností.