Jak to funguje

Co vám Buspark nabízí?

Chcete koupit autobus nebo naopak potřebujete autobus prodat? Zabýváte se profesionálně obchodováním s autobusy? Buspark vám umožní vaše obchody snadno a rychle realizovat.

Buspark je specializovaný inzertní server zaměřený výhradně na nákup a prodej autobusů se zaměřením na region střední a východní Evropy. Po jednoduché registraci získáte možnost pohodlně vkládat a spravovat své inzeráty nebo sledovat inzeráty ostatních prodejců. Buspark zajistí, že se vaše nabídky dostanou těm správným zájemcům.

Vaše inzerce se bude zobrazovat na www.buspark.cz a www.buspark.com.

Registrovat se

/files/images/obrazky-jak-to-funguje/screen-shot-2014-02-08-at-21.png

Jak inzerovat

Zaregistrujte se na Buspark a nabídněte svůj autobus zájemcům v celé Evropě. Registrace vám zabere jen několik minut. Zveřejnění až 2 inzerátů současně je zcela bezplatné. Publikace 3. a každého dalšího inzerátu v jednom čase je zpoplatněna dle ceníku

Ve vašem osobním profilu budete mít možnost jednoduše vkládat a upravovat své inzeráty. Dále získáte přístup k přehledným statistikám o návštěvnosti vašich inzerátů. Zájemci o váš autobus vás budou moci kontaktovat na vámi zadaný e-mail nebo telefon.

Vložit inzerát

/files/images/obrazky-jak-to-funguje/screen-buspark-search-results.png

Jsem profesionální prodejce

Obchodujete s ojetými nebo novými autobusy? Prodáváte více autobusů najednou? Nabízíme vám možnost inzerovat libovolný počet vozidel. To vše ve vlastním profesionálním on-line bazaru a za zvýhodněné ceny. Platíte pouze za skutečně publikované inzeráty, žádné měsíční paušály.

Vaše inzeráty budou součástí nabídky serveru Buspark a současně vašeho vlastního profesionálního on-line bazaru s možností vložení firemního loga. V jednoduchém rozhraní budete moci vkládat a upravovat své inzeráty. Díky přehledným statistikám zároveň získáte přehled o jejich návštěvnosti.

Vyzkoušejte na 3 měsíce zdarma. 

Více informací

/files/images/obrazky-jak-to-funguje/bazar-2-500x305.jpg